Etekli Mayo Modelleri

yorumsuz
591 views

Etekli Mayo Modelleri

Bütün bir yılın stresini atacağınız yaz tatili için bu yılın modası olan etekli mayo modellerini sizin için bir araya topladık. Birbirinden güzel modeller, yazın neşesi ve coşkusunu yansıtan renklerle buluşmuş durumda.

Bazı bayanlar mayo kullanırken kendilerini daha rahat hissederler. Mayonun bütün olması ve vücut hatlarını kısmen de olsa kapatması nedeniyle bazı bayanlar tercihlerini mayodan yana kullanırlar. Bazen de fazla kiloları saklamak için tercih edilir. Basenleri geniş olan bayanlar yada selülit sıkıntısı yaşayanlar için çok kullanışlı bir üründür. Birçok farklı model mayo bulunmaktadır. Etekli mayo da mayo modellerinin sadece bir çeşididir. Diğer modelleri daha sonra ayrı bir konu başlığı altında toplayacağım.

Yeri gelmişken bir de uyarı yapmak istiyorum. Bir çoğumuz gerek iş yoğunluğu ve zaman kısıtlığı gerekse maddi imkanların yetersizliği nedeniyle yılda bir yada en fazla iki kez kullanabileceğimiz bir ürün için çok fazla para harcamak istemeyiz. Ancak işin aslı kalitesiz kumaştan tezgah altı üretimler cildiniz ile temas ettiğinde sağlık sorunlarına yol açabilir. Ya da tuzlu su ile temas ettiğinde renginde solma ve bozulmalar olabilir. Bu da stres atmak için çıktığınız tatili can sıkıcı bir hale dönüştürebilir.

Birbirinden güzel etekli mayo modellerini aşağıdaki resim galerisinden inceleyebilir ve beğendiğiniz modelin altında yorum bölümünden bizlerle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Şubat 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın