Evde İp İle Yapılabilecek Dekoratif Modelleri

yorumsuz
4.415 views

Evde İp İle Yapılabilecek Dekoratif Modelleri

İnsanların sıra dışı dekoratif modelleri hakkında yaratıcılıklarını ve fikirlerini gördükçe hayran kalmamak elde değil. İnsanlar eski eşyalarını atmak yerine onları değerlendirip ve hatta sıra dışı fikirler ile müthiş dekoratif ve süs eşyaları yapıyorlar. Bildiğimiz sıradan bir ip ile yapılan dekorasyonların evinize ne kadar renk ve şıklık katacağına sizler bile inanamayacaksınız.

Aşağı paylaştığımız resimlerde örneklerimizi göre bilirsiniz.

  • Herkesin bildi bir araba lastiği alarak, açık kısmını yuvarlak kontrplak ile kapatarak üzerini ip ile sıkı ve düzgün bir şekilde saralım. Böylece çok şık bir puf elde edebilirsiniz. Dilerseniz elde ettiğiniz bu pufu dileğiniz renklere boyayarak daha şık bir dekoratif olarak kullana bilirsiniz.

·         Herhangi bir kasenin üzerini ip ile sıkı ve düzgün olarak sararsak otantik bir hale dönüştüre bilirsiniz. Yaptığınız bu dekoratif dilerseniz farklı renklere boyayarak şık bir meyvelik olarak kullana bilirsiniz.

·         Sıradan bir konserve kutusunun üzerini ip ile sararak dekoratif bir vazo veya kalemlik sahip olabilirsiniz. Dilerseniz farklı renklere boya bilirsiniz.

·         Güzel bir paspas da yapa biliriz. Elimizle ipi kıvırıp yuvarlak sıkı bir şekil oluşturarak ve daha sonra oluşturduğumuz şekli yapıştırıcı ile sabitlemek yeterlidir.

Yukarıdaki Şekilleri yapmak için halat veya hasır ip, maket bıçağı, silikon yapıştırıcı yeterli olacaktık.

Herkesin evinde kolayca yapa bileceği şık dekoratifler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Mart 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın